× خانه ریخته گری دقیق صنعت گستر محصولات بلاگ درباره ما تماس با ما
Switch to English

نمونه سازی سریع:

وقتی نوبت به توسعه ایده های شما می رسد، ما موثرترین راه ها را برای نمونه سازی قطعه شما در دسترس داریم.

ساختن نمونه ایی بهتر:

طبق تعریف، نمونه اولین محصولی است که طراح را قادر می سازد تا مدل خود را سریع و کارا بسنجد و عملکرد آن را با آنچه در ذهن داشته مقایسه نماید و حتی مدلی بهتر طراحی کند. بعدها محصولات تولیدی از این نمونه کپی و تولید خواهد شد. وقتی نمونه سازی سریع یک چالش برای دستیابی به تولید محصولی موفق است، خود را محدود به انتخاب سازنده ای تنها بر مبنای قیمت و زمان نکنید. از فرآیند تولید نمونه اولیه بسیار می توان آموخت و کیفیت نمونه اولیه می تواند بسیار حیاتی باشد. وقتی محصولی فلزی را نمونه سازی می کنید، نمونه ایی دقیقا مشابه قطعه نهایی شما می تواند بسیار راهگشا باشد.

حداقل تیراژ درخواستی(MOQs):

صنعت گستر برای نمونه سازی سریع حداقل تیراژ درخواستی ندارد. هرآنچه که شما نیاز دارید، از یک عدد تا صدها عدد، متخصصان ما اینجا هستند تا محصولی مشابه تولید اصلی در اختیار شما قرار دهند.

زمان تحویل نمونه اولیه:

صنعت گستر تامین کننده قطعات ریخته گری دقیق برای صنایع وسیعی از جمله خودروست؛ زمان تحویل نمونه می تواند بین 10 تا 20 روز متغیر باشد. در حالی که ساخت یک قالب به تنهایی می تواند دو برابر این زمان را در بر داشته باشد.

پرینتر سه بعدی(3D):

نمونه سازی سریع و پرینتر های سه بعدی راهی مناسب در جهت تولید قطعات مورد نیاز خط تولید کارخانجات هستند. محصولاتی با تیراژ حتی 1 عددی که قابلیت تولید آن به دیگر روش ها به صرفه نیست و یا تامین آن زمان بر خواهد بود. در این گونه موارد ریخته گری دقیق و پرینتر های سه بعدی و به طور کلی نمونه سازی سریع جواب مناسبی برای نیاز شما خواهند بود.