× خانه ریخته گری دقیق صنعت گستر محصولات بلاگ درباره ما تماس با ما
Switch to English

چرا صنعت گستر؟

ما، خود را متعهد به ارایه بهترین قیمت بر مبنای کیفیت ارایه شده می دانیم. خط تولید ما بر اساس تحویل قطعات با تیراژ و تنوع بالا طراحی شده است و امکان تحویل گیری سریعتر قطعات را توسط مشتریانمان تضمین می کند.

چرا صنعت گستر؟

صنعت گستر با کاهش زمان تولید، زمینه عرضه سریعتر محصولتان را به بازارهای هدف شما امکان پذیر می کند. ما همواره منتظر چالش های جدیدی هستیم تا قابلیت های ریخته گری دقیق را به مرزهای نوین جدیدی توسعه دهیم و برای شما آزادی بیشتری را در طراحی فراهم آوریم؛ در این بین از زمان تحویل و قیمت شما غافل نخواهیم بود.

اول کیفیت!

کیفیت هر کدام از قطعات شما توسط اعضای تیم صنعت گستر بررسی می شود. برای ارتقا این فرآیند، صنعت گستر گواهی ISO TS16949 و ISO 9001 را از شرکت DQS آلمان دریافت کرده است. انجام سرویس کامل ریخته گری دقیق، نمونه سازی سریع، طراحی سه بعدی محصولات، شبیه سازی قطعات و عملیات حرارتی، همه و همه، تحت نظر تیم کیفی صنعت گستر، تحویل قطعه ای منطبق بر استانداردهای تعریف شده از سوی مشتری را تضمین می کند.

کیفیت خط مشی ماست!

صنعت گستر تامین کننده قطعات ریخته گری دقیق برای صنایع وسیعی از جمله خودرو، پزشکی نفت و گاز است. هدف صنعت گستر ایجاد محیطی امن و پاک برای کارکنانش است تا بتواند بالاترین کیفیت محصولات را برای مشتریانش تامین نماید. برای رسیدن به این هدف، صنعت گستر متعهد است به: 1- مدیریت فرآیند، ایجاد، اجرا و صحه گذاری در سیستم جهت برآورده کردن نیازمندی های مشتری 2- تعریف اهداف شفاف کیفی که به صورت پریودیک قابل بررسی باشند و موثر بودن سیستم کیفیت در آن قابل کنترل باشد. 3- آموزش پیوسته پرسنل در جهت افزایش کیفیت محصولات، خدمات و سیستم ها.

ProCast

ProCast یک نرم افزار شبیه ساز ریخته گری است و هوش مصنوعی را به کمک فرآیند تولید می آورد. بهبود مستمر طراحی سیستم راهگاهی و تغذیه گذاری، بارریزی مذاب، دمای قالب های سرامیکی و نحوه قرارگیری قطعات، موجبات تولید قطعه برای اولین بار و به صورت مستمر را با هدف جلوگیری از هرگونه عیوب ریخته گری، شامل مک های انقباضی و گازی ممکن میکند.